Müügitingimused

Üldtingimused.
Ostu-müügileping (edaspidi Leping) loetakse sõlmituks peale tellimuse kinnitamist tooteid telliva isiku või ettevõtte(edaspidi Ostja) ja Lõuna Arenduse OÜ (edaspidi Müüja) vahel.
Lõuna Arenduse OÜ jätab endale õiguse tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui soovitud kaup on laost otsa saanud. Sellisel juhul tagastatakse Ostja poolt tasutud ettemaks hiljemalt 3 tööpäeva jooksul Ostja arveldusarvele. Toodete tellimisel on arve maksmise tähtaeg 1 tööpäev, selle aja jooksul hoitakse Ostja poolt tellitud kaupu broneerituna. Kui Ostja ei tasu arvet eelpool mainitud aja jooksul, siis broneering tühistatakse ja kaup läheb uuesti müüki. Müüja edastab Ostja poolt ostetud kaubad postiasutustele Ostjale kättetoimetamiseks hiljemalt 5 tööpäeva jooksul alates makse laekumisest.

Kauba tellimine.
Kui olete leidnud sobiva(d) toote(d), saate tooted ostukorvi lisada ja tellimuse vormistada. Ostukorvi lisamine ei kohusta ostma, ostukorvist saab tooteid eemaldada ja ostukorvi lisada kuni tellimuse kinnitamiseni. Tellimuse vormistamise käigus palume valida sobiv kättetoimetamisviis. Kui soovite ise järgi tulla. Palun leppida eelnevalt kokku, et saaksime kauba väljastada. Kui soovite saatmist, siis valige SOOVIN PAKKUMIST TRANSPORDILE. Täpsustage koht ja saadame teile transpordi hinna.

Hinnad ja maksmine.
Kõikide kaupade hinnad on eurodes. Lõuna Arenduse OÜ jätab endale õiguse hindu muuta. Ostja poolt juba kinnitatud tellimuses hindu ei muudeta. Ostu eest tuleb tasuda ülekandega peale tellimist Lõuna Arendus Oü arvele SEB: EE151010220217953228

Kauba  tagastamine.
 Ostjal on õigus tellitud kaubad 14 päeva jooksul tagastada. Toote tagastamiseks tuleb Ostjal saata vastavasisuline teade Lõuna Arenduse OÜ nimele, aadressile info@piirdemeistrid.ee ning tagastama Müüjale kauba. Teates palume ära märkida tagastatava toote nimetus, arvenumber ning tagastamise põhjus. Tagastatava kauba postikulu kannab Ostja. Toote tagastamisel ei kompenseerita ostetud toote saatekulusid. Kasutatud ja rikutud kauba tagastamisel peab Ostja hüvitama Müüjale tekitatatud kahju vastavalt Eesti Vabariigis kehtivatele seadustele. Raha tagastatud kauba eest kanname Ostja arvele tagasi 3 tööpäeva jooksul alates kauba tagasisaamisest.